Komunikaty‎ > ‎

Z ostatniej chwili! Rachunek sumienia obliczeniowego??? (ej nie mam tu tyle miejsca!)

opublikowane: 22 cze 2011, 13:43 przez Nieznany użytkownik
Na stronie oddziałowej pojawił się interesujący komentarz w sprawie aktuatnie ostatnich (ostatnich czasowo, ale nie do końca oczywiście) błedów w obliczeniach! Które pragnę zacytować poniżej. Jednak ze względu na brak pewnych bardzo istotnych, pełnych ekspresji wynurzeń, mamy tylko oschłą notatkę, więc oczywiście pozwoliłam sobie na pewne konieczne komentarze, które zostały umieszczone w nawiasach!!!!!

(Nasz "szanowny" obliczeniowy wreszcie albo raczej pod wpływem naszej silnej sugestii) przyznał się do błędów! ( ta chciałoby się))!    

    Zaczynam cytowanie: "W związku z błędnie  (nie no nie bądźmy tacy skromni po prostu przez niekompetencje, tu oczywiście następuje energiczne bicie się w pierś) wprowadzonymi współrzędnymi geograficznymi miejsc (ciekawe czyja to wina? może tego co je wprowadza?) wypuszczenia gołębi, współrzędne zmienione od tego roku przez Zarząd Główny PZHGP ( co mnie to obchodzi kto i kiedy to zmienił? ja tego nie pilnuje! to chyba obliczeniowy powinien znać wszystkie tego typu nowinki), (albo dlatego, że są jeszcze w tym oddziale osoby, które mają głowe na karku i potrafią wszyskiego dopilnować i zwrócić uwagę osobie, która nie radzi sobie z powierzonymi mu obowiązkami) zaszła konieczność korekty wszystkich tegorocznych wyników lotowych tj. 1-7 lotu ( no raczej!!!!!! chyba, że chcielibyśmy, żeby na weryfikacji odrzucili nasze wspaniałe i światowe wyniki). Korekta ta wprowadza poprawne współrzędne ( miejmy nadzieję) i zmienia odległości z poszczególnych lotów, co z kolei ma wpływ na liczbę punktów, która zmieniła się średnio o 0,2 pkt ( to jednak mam pierwsze miejsce?? e nie do końca lotów jeszcze każdy może być mistrzem trzeba tylko się dogadać z odp. osobą). Bardzo proszę o zapoznanie się z nowymi (poprawnymi) wynikami ( taa jeszcze się zobaczy), które zostały już zamieszczone na stronie i zgłaszanie ewentualnych rozbieżności w terminie do 26.06.2011 r.( a czyli jak zwykle znowu będą błędy).

(Cytuje dalej teraz bedzie najlepsze!!)

Za oczywisty błąd z mojej strony wszystkich przepraszam!( YYYYYYYYYYYEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAA wreszcze długo wyczekiwane słowa padły!)
Ewentualne pytanie w w/w kwesti proszę kierować bezpośrednio do mnie (e-mail: krixed@gmail.com ). ( o w życiu!!!, napewno nie pod ten adres tylko od razu do zarządu (najlepiej głównego), ktoś musi nadzorować te "pomyłki")


No i to by było na tyle. Wystarcza Wam taki komentarz? Oczywiście wszystkie ewentualne pytania, komentarze proszę kierować do mnie :) wiecie jak i gdzie :) pozdrawiam en


Comments